درباره ما

معرفی صبا مال

پروژه صبا شامل پارکینگ طبقاتی ، هایپر مارکت (هایپراستار) فضاهای تجاری ، شهربازی سرپوشیده است . معماری و طراحی زیبای مجموعه به گونه ای است که کلیه فضاهای پروژه چه آنهایی که در ضلع شرقی پروژه در جوار خیابان اصلی و چه آن هایی که در ضلع غربی و در دورترین نقطه نسبت به خیابان اصلی استقرار دارند به گونه ای واحد و مستقیم با هم در ارتباط هستند و این موضوع سبب شده که ارزش واحدهای دور از دسترس بالا رفته و بعد مسافت کمرنگ شود .


زمین پروژه به متراژ ۱۵۰۰۰ متر مربع از ترکیب دو مستطیل شکل تشکیل گردیده است . قطعه بزرگتر به طول ۹۰متر در مجاورت خیابان اصلی( کارگر) و قطعه کوچکتر در بخش شمال غربی آن می باشد . با توجه به عقب نشینی پیش بینی شده به میزان ۱۸ متر از ضلع جنوبی که تبدیل به گذر اختصاصی برای ورود به مجموعه شده است . حجم اصلی پروژه در کنار خیابان اصلی و با عقب نشینی به میزان ۱۶ متر(از خیابان کارگر) برای ایجاد فضایی مناسب در ورودی مجتمع و دعوت به مجموعه استقرار یافته است .

موقعیت مکانی صبامال

مجتمع تجاری ، تفریحی و پارکینگ طبقاتی صبا در منطقه ۱۱ شهرداری تهران در مجاورت خیابان کارگر جنوبی واقع گردیده است. وجود دو ایستگاه مترو در شمال غرب (ایستگاه میدان حر) و شمال شرق( ایستگاه دانشگاه افسری امام علی (ع))، بزرگراه نواب، خیابان امام خمینی، خیابان کارگر و خیابان های ابوسعید و کمالی به لحاظ دسترسی موقعیت بسیار مناسبی به مجتمع بخشیده است . همچنین فاصله کوتاه آن تا بازار اصلی شهر تهران نیز از ویژگیهای بارز آن می باشد .

پارکینگ طبقاتی مجموعه در سه طبقه مختلف در زیر زمین استقرار یافته و هر تراز به صورت مستقل با فضای اصلی در ارتباط است . فضاهای خالی به صورت نور گیرهای بزرگ سقفی در حد فاصل تالار ها در مجموعه جاسازی گردیده است که تا تراز فضاهای تجاری نفوذ نموده و روشنایی و آفتاب را به داخل مجموعه می کشاند .